Diskusná téma: Diskusné fórum

Titulok: SRT Vložil: Zuzana Dátum: 14.09.2017

Ďakujem za SRT terapiu, pomohla mne aj mojim deťom. Predtým som sa dosť trápila nad vecami, ktoré som nemohla zmeniť. Po terapii mám na to iný pohľad, hlavne som kludnejsia a hlava sa mi vyčistila, nerozmýšľam už tak nad tým, čo neviem zmeniť. A hlavne som sa naučila povedať nie :-) deti sú tiež kludnejsie, bez strachu a také uvoľnené. Určite odporúčam :-)

Titulok: srt terapia Vložil: stellina Dátum: 20.04.2017

Mila Danka dakujem ti za urobenu terapiu ktorou si ma odbklokovala...zrazu z mojej tazkej zivotnej situacii a po dlhom vnutornom smutku nepokoji a nespokojnosti som zacala vidiet svetlo na konci tunela,vychodisko z mojej situacie.nadobudla som hlavne vnutorny pokoj,opustil ma strach a citim sa konecne optimisticky naladena ze ten zivot je predsa krasny...dakujem ti za kazdu radu a nazor.

Titulok: Terapia SRT Vložil: Oľga D. Dátum: 11.02.2017

Dobrý deň Danka, ďakuje veľmi pekne za SRT terapiu, veľmi mi pomohla . Moje problémy suviseli so smrťou manžela, ktorý odišiel rýchlo a nečakane.
Danka je pre mňa anjel, ktory ma znova naštartoval a zaradil do života. Urcite ju budem doporučovat svojim známym.
Ďakujem Danka.

Titulok: absolvovanie terapie Vložil: Ján Dátum: 23.01.2017

Ďakujem Vám pani Danka za pomoc.
Rád by som aj Všetkým doporučil duchovné terapie, je v nich obrovská sila, ktorú si väčšina ľudí nevie ani predstaviť.
Absolvoval som ju už niekoľkokrát a môžem potvrdiť badateľné zlepšenie. Pre upresnenie : požiadal som som pani Danku o terapiu s tým, že mi odpovedala, že keď bude terapia hotová napíše mi čo sa čistilo. Takže som nevedel kedy terapia prebehne.
V najbližsích dňoch, ešte predtým než som dostal odpoveď od pani Danky ohľadom terapie, vo mne zavládol klud, ticho, akýsi stav vyrovnanosti. Netrápili ma už veci, na ktoré som predtým bežne nadával, alebo som sa pri nich musel premáhať aby som sa ustrážil (napríklad šoférske kúsky na ceste nepríjemní ľudia atď). Bez problémov som ich len pozoroval a nič sa vo mne nedialo. Naozaj blažený stav.
ďakujem.

Titulok: Srt, poradenstvo Vložil: Martina Dátum: 10.11.2016

Vrelo odporucam p. Danku. Vela krat mi pomohla srt terapiou, poradenstvom ako aj bachovkami

Titulok: Vrelo odporucam Vložil: Katka Dátum: 31.08.2015

Od prveho mailu isiel z Danky pokoj a uvolnenie , ktore ma vzdy upokojilo. Vzdy ochotne odpovie na vsetky moje otazky a poradi. Urobila mi SRT, cim sa mi prvotne ulavilo. Bachovky su skvela vec a monentalne cakam zasielku s dalsimi bylinkami;) Pani Danku odporucam aj mojim znamym a odkedy ju poznam tak "uz verim v silu byliniek";)
Dakujem

Titulok: srt Vložil: L. Dátum: 15.03.2015

Danke ďakujem veľmi pekne za pomoc pomocou SRT terapie ....ďakujem aj za to , že si na mňa nájde vždy čas keď potrebujem..Danku som odporučila aj mojim dvom priateľkám a odporúćam aj ostatným , prajem veľa úspechov a spokojných klientov :)

Titulok: SRT Vložil: AJKA Dátum: 27.08.2014

Milá pani Danka dakujem pekne za terapiu velmi ste mi pomohli.Zlepšili sa mi vztahy hlavne s mojim otcom a dcerou a tiež ma sklamali ludia ktorým som verila a otvorili sa mi oči.Prajem Vám vela spokojných klientov :)ešte raz dakujem.

Titulok: SRT Vložil: Julia Dátum: 23.08.2014

Milá pani Danka, z celého srdca dakujem za pomoc. Bola som zúfalá moje vzťahy k mužovi a svokre boli veľmi zle .. Obrátila som sa na Danku, ta mi veľmi pomohla ja sa cítim vynikajúco a moje vzťahy sa zlepšujú . Este raz veľmi pekne dakujem ., veľmi ste mi pomohla.

Titulok: Terapia Vložil: Renata Dátum: 21.08.2014

Dobrý deň. Ďakujem, že ste mi urobili SRT terapiu, som spokojná a pomaličky sa môj stav zlepšuje. Všetky Vaše rady využijem a používam. Ešte raz Vám ďakujem a prajem veľa ďaľších úspechov. :) Renata

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok