Moja nová webová stránka:

www.liecivaterapia.sk

 
 Niečo o mne

Volám sa Dana Budinská, žijem a pracujem v Trenčíne už niekoľko rokov. Počas týchto rokov som sa začala zaujímať o zdravú stravu, alternatívne liečenia, základy čínskej medicíny, detoxikácie, makrobiotiku, jógu, prečítala som veľa kníh a stále čítam, zaujímam sa o veci a život medzi nebom a zemou. Sama som sa vzdelávala a popritom som absolvovala rôzne kurzy - Bachova kvetová terapia, Schusslerove tkanivové soli, Spiritual response therapy, Reflexná masáž chodidla a Bankovanie. Úspešne som ukončila štúdium homeopatie. Neustále čítam nové knihy, aplikujem si nové poznatky do života. Týmto spôsobom liečim nielen seba, svoju rodinu a známych, ale aj ostatných, ktorí požiadajú o pomoc.

 

Ku každému človeku pristupujem individuálne  a plne rešpektujem rozhodnutie klienta-pacienta.

 

Zdravotné problémy riešim: očistou organizmu-detoxikáciou, zmenou stravy, bachovými esenciami(určené na psychiku človeka),odpustením, zmenou myslenia, rastlinnými tinktúrami, gemmoterapiou, bylinnými čajmi, metódou SRT (čistenie priestorov, vzťahov, podvedomých negatívnych programov, minulých životov) , homeopatiou,  reflexnou terapiou chodidla, bankovaním, doplnením minerálov(tkanivové biosoli) a vitamínov...Pri svojej práci používam aj kyvadlo,  (diagnostika, SRT..) svoje vedomosti a intuíciu.

 

 

 

Kontakt

Dana Budinská

Trenčín

0911206398